واحد طراحی و مهندسی

واحد طراحی و مهندسی روشنایی صنایع روشنایی فار با به روزترین ، کاراترین و پیشرفته ترین نرم افزارهای تخصصی دنیا در تلاش است تا به بهترین نحو ممکن و با حساسیت های بسیار زیاد ، در راستای بازدهی هر چه بیشتر چراغ های روشنایی گام بردارد . هم چنین این واحد می کوشد تا با همکاری و هماهنگی لازم با واحد فروش ، تغییرات لازم در محصولات را برای جلب رضایت مشتریان فراهم آورد .

واحد آزمایشگاه

واحد آزمایشگاه ، با مجموعه فعالیت های گسترده و وسیع خود ، همواره درحال بررسی و انجام آزمایش های مختلف برروی چراغ ها است ، به گونه ای که این اقدامات بی اجر نمانده و دستآورد آن به دست آوردن مدرک استاندارد ایران درسال های گذشته بوده است .
از دیگر فعالیت های این مجموعه ی فعال می توان به آزمایش های نورسنجی ( اپتیکی ) ، الکتریکی ، رطوبتی ، دوام و گرمایش اشاره کرد که هرکدام از این عناوین مستلزم طی مراحل دشوار و با محاسبات پیچیده ی واحد مذکور است .

واحد تضمین کیفیت

در حال بروزرسانی ...

واحد کنترل کیفیت

در حال بروزرسانی ...

واحد فلزکاری

واحد فلزکاری صنایع روشنایی فار ، شامل دستگاه های برشکاری ، پرس پانچ و پرس برک ، CNC و NC و پنوماتیک و جوش با کاربردهای متنوع در حال فعالیت می باشد که بنا برکاربرد ، مورد استفاده قرار می گیرد .

واحد شستشو و رنگ کاری

خط شستشوی مجهز اتوماتیک با سیستم شدتی پاششی (اسپری) سطح قطعات مختلف چراغ ها را جهت جذب رنگ آماده می کند ، این عملیات در 5 مرحله ضمن چربی زدایی و فسفاته نمودن محصولات ، حفاظت قطعات در برابر خوردگی و فرسایش ، چسبندگی رنگ را به حداکثر می رساند .
خط رنگ پودری الکترو استاتیک اتوماتیک مجهز به روبات ها و دستگاه ها وکنترلرهای دیجیتالی می باشد که با استفاده از سیستم الکترو استاتیک ، پاشش رنگ در تمام سطوح قطعات یکنواخت انجام می شود و رنگ در زمان و دمای تعریف شده پخته می شود .